August 25, 2017

Kup bazę pytań

Przyjęcie na studia medyczne w Koszycach poprzedzone jest egzaminem wstępnym, na którym otrzymasz 100 pytań z chemii i 100 pytań z biologii. Egzamin wstępny do Koszyc składa się z pytań zamkniętych wielokrotnego wyboru. Warto przygotować się do niego z odpowiednim wyprzedzeniem. Może Ci w tym pomóc zakup bazy pytań, które w znacznej części pokrywają się z zagadnieniami pojawiającymi się na docelowym egzaminie. Dzięki temu powtórzysz i utrwalisz niezbędną wiedzę i ze spokojem przystąpisz do testu.

Ilość pytań: 600 pytań z biologii i 600 pytań z chemii
Ilość możliwych odpowiedzi przy każdym pytaniu: 8

Za jedno pytanie możesz uzyskać aż 4 punkty. Co ważne za niepoprawną odpowiedź nie ma ujemnych punktów. Wyniki egzaminu stanowią podstawę do ubiegania się o przyjęcie na studia medyczne w Koszycach.

Nazwa banku: BGZ BNP Paribas
Numer rachunku NRB: 94160014621838644160000001
Waluta: PLN
Piotr Zavacky
Adres: Kasarenska namestie 13, Koszyce, Slowacja

Tytuł przelewu: „imię – Pytania do Koszyc”

Cena90zł

4 thoughts on “Kup bazę pytań

 • Dobry dzień. Mam pytanie odnośnie książek przygotowujących do egzaminu. Pytania w nich zawarte to są pytania które mogą pojawić się na egzaminie? Czy jest to cała baza pytań z danej uczelni, i z niej wybierane jest po 100 pytań z biologii i chemii (coś jak egzamin na prawo jazdy)? Czy jest to po prostu pokazanie jak wyglądają pytania, ale te na egzaminie będą różniły się treścią?

  • Dzień dobry,
   w Koszycach na egzaminie wstępnym pojawią się dokładnie te same pytania co w książkach przygotowujących. Różnica polega na tym, że będzie ich znacznie mniej – egzamin liczy 100 pytań z chemii i 100 pytań z biologii. Ponadto, liczba możliwych odpowiedzi się zmniejsza – na egzaminie mamy do wyboru już tylko 4 opcje, a nie jak w książkach – 8.1 książka z pytaniami

   Ilość pytań: 600 z chemii i 600 z biologii (razem 1200 pytań)
   Ilość odpowiedzi: od “A” do “H” (test wielokrotnego wyboru – możliwa więcej niż jedna poprawna odpowiedź)
   Ilość odpowiedzi na egzaminie wstępnym: od “A” do “D”

   Pozdrawiam serdecznie!

 • Dzień dobry,
  Czy są zawarte odpowiedzi w pytaniach z bazy danych, jeśli nie to jak najłatwiej weryfikować odpowiedzi?

  • Witaj Adrianie,
   Tak, w bazie pytań znajdują się również odpowiedzi na wszystkie pytania z chemii i biologii. Jeżeli jesteś zainteresowany, możesz kupić od nas bazę pytań po korzystnej cenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *