Postępowanie rekrutacyjne na rok akademicki, Koszyce 2019/2020

Kierunki w Koszycach

Wydział lekarski w Koszycach oferuje młodym Polakom prestiżowe kierunki studiów w języku angielskim – medycynę ogólną oraz stomatologię. Długość programu to 12 semestrów – 6 lat. Po ukończeniu, dyplom i tytuł (MUDr i MDDr), który otrzymasz, jest ważny w całej Unii Europejskiej. Jedynym kryterium do przyjęcia jest wynik z egzaminu wstępnego – wynik z polskiej matury i oceny ze świadectwa nie są brane pod uwagę!

Egzaminy wstępne

Egzaminy odbywają się w Koszycach 19 czerwca oraz 19 sierpnia. Nasza agencja dodatkowo organizuje egzamin wstępny w Krakowie 3 sierpnia.

Zestawy pytań przygotowujących do egzaminu

Na egzaminie będzie 200 zamkniętych pytań – po 100 z chemii i biologii, i będzie trwał 150 minut. Najwyższy możliwy wynik to 800 punktów, a do zaliczenia potrzebne jest uzyskanie 600 punktów. 

Aby ułatwić Ci przyjęcie na Twój wymarzony kierunek za 90zł oferujemy bazę pytań i odpowiedzi, z której będą losowane pytania na tegoroczny egzamin wstępny!

W bazie łącznie znajduje się po 600 pytań z chemii oraz biologii. Każde pytanie ma 8 możliwych odpowiedzi, z których cztery będą wylosowane na egzamin. Po co uczyć się materiału, który nie znajdzie się na egzaminie wstępnym?

Kieszonkowe

Z naszą agencją, możesz nie tylko odzyskać pieniądze za całą rekrutację, ale i zarobić do 100 Euro!

Wyślemy Ci testy przygotowujące do egzaminu wstępnego i jeśli uzyskasz minimum 75% otrzymasz od nas 40zł za każdy zdany test. (oraz za wiele innych aktywności!)

Chcemy zobaczyć, jak spełniasz swoje marzenia, dlatego zmotywujemy i przygotujemy cię najlepiej jak potrafimy! (Twoje kieszonkowe wypłacimy, kiedy pozytywnie zaliczysz egzamin wstępny i zostaniesz przyjęty na studia)

Wymagane dokumenty

Aby zarejestrować się na egzamin wstępny, potrzebujemy od ciebie:

 • Wydrukowany i podpisany formularz zgłoszeniowy
 • Formularz z wybraną datą egzaminu
 • zaświadczenie lekarskie (nie starsze niż 3 miesiące)
 • ksero paszportu lub dowodu osobistego
 • świadectwa ukończenia szkoły średniej
 • potwierdzenie wpłaty 40 Euro za egzamin wstępny

   

  Przystąpienie do rekrutacji z naszą agencją oznacza wiele korzyści (m.in. zniżkę na tłumaczenia przysięgłe w wysokości 25%, całodobową pomoc rezydenta w Koszycach, uproszczony proces rekrutacyjny), a co najważniejsze – pomagamy zupełnie bezpłatnie! (Zainteresowany? Zostaw lajka pod tym filmem oraz odwiedź nasze social media!)

  Po więcej informacji napisz na info@medycynaslowacja.pl lub zadzwoń na 881 755 375. Czasu jest coraz mniej – rozpocznij przygotowania już dzisiaj!